До уваги абітурієнтів!

Головне управління ДСНС України у Черкаській області запрошує абітурієнтів (на базі повної загальної середньої освіти) до навчання в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році, на спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» і 173 «Авіоніка» з подальшим проходженням служби.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.: (0472) 31-73-25 Шукшина Вікторія Вікторівна.

https://ck.dsns.gov.ua/news/ostanni-novini/do-uvagi-abiturijentiv

Зиму проводжаємо — Весну зустрічаємо

Ось і минає вже зима й сонце все більше пригріва та будить сонну землю. Разом з пробудженням природи від зимового сну в Україні розпочинаються народні весняні свята. З давніх часів в останній тиждень перед Великим постом справляли Масницю. Так називали свято проводів Зими і зустрічі Весни.

Здобувачі освіти сьогодні ознайомлювалися з обрядовими піснями-веснянками, водили хороводи, грали в народні ігри, а на завершення мали традиційне частування Масниці: вареники та млинці.

https://www.facebook.com/share/v/RGyppPDSN1i6C8BG/

День добровольця

Щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Свято було започатковано 2017 року, щоб гідно вшанувати хоробрих чоловіків і жінок, які ризикують своїми життями заради нашої Батьківщини. На жаль, чимало добровольців з 2014 року загинуло за Україну. Особливо важливо пам’ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні.

До дня народження Т. Г. Шевченка

Цього року 9 березня в Україні відзначають 210-ту річницю від дня народження видатного українського поета, письменника, художника, етнографа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його творчість та життєвий шлях є невід’ємною частиною української культури та історії. Шевченко – це символ українського народу, його боротьби за свободу та незалежність. Його творчість – це скарбниця української культури, яка має бути збережена та передана наступним поколінням.

https://www.facebook.com/share/v/aXH3xV3Bx49hgyHx/

https://www.facebook.com/share/v/3kh1ZDqHCsyYdKYt/

Міжнародний жіночий день

Щороку 8 березня весь світ відзначає Міжнародний жіночий день, який також ще називають Днем боротьби за жіночі права. Ця визначна дата дозволяє оцінити та відзначити досягнення представниць прекрасної статі у різних сферах людської діяльності в минулому та в наші дні.
Пропонуємо поринути у атмосферу, що панувала цього дня у школі, та хоч на хвилинку посміхнутся.

https://www.facebook.com/share/v/rgYqdpJvFL3VbMKj/

День рідної мови

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,
У барвінки зодягайся, моє щире слово.
Колосися житом в полі, піснею в оселі,
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.

19 лютого — День Державного герба України.


Золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців. Тризуб був обраний невипадково. З давніх часів він використовувався як своєрідний оберіг. Сокіл або якір, символ триєдиності світу, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минуле, сьогодення та майбутнє.

День єднання України

16 лютого український народ святкує День єднання України. Це свято символізує те, що ми всі — це один народ і жодні вороги не зможуть нас розділити. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. ❤️💙💛

https://www.facebook.com/share/v/M2hqFL7fnVGVi7cM/

“Хто зверху”

❤ Дружба, кохання, любов – одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Вже стало доброю традицією дарувати один одному в цей день валентинки та листівки. Сьогодні нашим учням у цьому допомагала святкова пошта.
Не обійшлося й без розваг. Школярі мали можливість відчути себе зірками зігравши у гру “Хто зверху”. Цього разу мінімально перемогли дівчата, але справжню дружбу не здатне розділити здорове суперництво ні глядачів, ні гравців.