Всесвітній день доброти

13/11/2021

Всесвітній день доброти – унікальне свято, яке допомагає людям проявити тепло і турботу про ближніх своїх. Сьогодні такі дії особливо доречні. День доброти вважається подією дій. У цю дату важливо звертати увагу на, здавалося б, незначні речі і бачити в них позитивні моменти.

13 листопада – вдалий час, щоб згадати, як важливо дарувати один одному яскраві емоції, творити добро на всій землі і нести в цей світ доброту!

Вітаємо зі Всесвітнім днем доброти. Нехай кожен день буде добрим, нехай на вашому шляху зустрічаються тільки добрі люди, нехай для вас звучать добрі слова, нехай в ваших серцях народжуються добрі почуття, нехай доброта торжествує у вашому житті і в житті ваших близьких та рідних людей!До цього дня здобувачі освіти Сердюківської початкової школи заповнили чек-листи та створили власні книжки добрих справ. Зазвичай, добрі справи справи робляться тихо, і за них ми не чекаємо похвали, але нам потрібно пам’ятати, що треба ділитися добротою до оточуючих.

День української мови та писемності

09/11/2021

Щороку 9 листопада відзначається День української писемності та мови. Українська мова носить у собі історію нашого народу, всю красу та міць поетичного слова. Чудова мелодія солов’я, могутня пісня лісів і полів, дитячий лепет і мамина колискова звучить у нашій рідній мові й залишається в пам’яті назавжди. Вітаємо зі святом українського слова! Бережіть та плекайте рідну, батьківську мову!!!

Вшановування 77-мої річниці вигнання нацистських окупантів із України

01/11/2021

Ми вшановуємо 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України.За мир українці сплатили надзвичайно високу і страшну ціну – мільйони життів земляків. Ми пам’ятаємо та ніколи не забудемо тих, хто віддав своє життя, рятуючи рідну землю від загарбників. Добра пам’ять про вас завжди буде жити в серцях краян.

Виставка дитячих малюнків “Вдячні нащадки пам’ятають”.

На зображенні може бути: квітка
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: дитина, стоїть та текст «MW за мир»
На зображенні може бути: дитина, у приміщенні та текст «мир»
На зображенні може бути: дитина та у приміщенні
На зображенні може бути: дитина та текст «мир украт Hi!»
На зображенні може бути: стоїть та квітка
На зображенні може бути: дитина та стоїть