Зимові розваги

10/02/2022

Зима для багатьох є улюбленим часом року. Це пора сліпучих заметів снігу, сніговиків, сніжок, санок і безлічі інших розваг, про які влітку доводиться лише мріяти. Але, крім цього, найхолодніша пора року також таїть в собі і безліч секретів і речей, про які далеко не всі чули.

❄️Найбільш цікаві факти про зиму❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️

🔹Зима в Північній півкулі триває з 22 грудня до 21 березня, а в Південній півкулі з 22 червня до 21 вересня.

🔹У грудні, наша Земля знаходиться більш близько до Сонця, але незважаючи на це — грудень найкоротший і темний місяць року.

🔹Не існує однакових сніжинок, але все сніжинки мають 6 сторін.

🔹Боязнь снігу називається — хіонофобією.

🔹В середньому, сніжинки падають зі швидкістю 5 км/год.

🔹Лід — це мінерал.

🔹У 2008 році, в місті Бетел (США) був зліплений найбільший сніговик у світі з висотою — 37 м. На створення сніговика пішло приблизно 6000 тонн снігу. Сніговика назвали «Олімпією» на честь сенатора штату Олімпії Сноуї. Розтанув сніговик остаточно тільки в липні того року. Що ще цікавіше, творці і в 1999 році наліпили сніговик з висотою 35 метрів, тим самим в 2008 вони відновили свій рекорд.

🔹Одна заметіль здатна принести 39 млн тонн снігу.

🔹Холодна зима збільшує апетит.

🔹Взимку деякі тварини змінюють своє забарвлення на білий колір: песець, заєць, арктична куріпка та ін.

🔹Китайська слива цвіте взимку.

🔹При падінні у воду сніжинка «співає», тобто створює дуже високий звук, невловимий людським вухом.

🔹Найбільша сніжинка була засвідчена 28 січня 1887 під час снігопаду в Форт-Кео, Монтана, США; вона мала діаметр в 15 дюймів (близько 38 см).

День безпечного Інтернету

08/02/2022

Щорічно у другий день другого тижня лютого відзначають День безпечного Інтернету. Метою цього заходу є поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Тож, здобувачі освіти 1-4 класів Сердюківської початкової школи нагадують вам правила безпечного користування Інтернетом. Приємного перегляду 🤗#День_безпечного_Інтернету_2022

#SaferInternetDay

#ДеньБезпечногоІнтернету

Всесвітній день читання вголос

02/02/2022

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У 2022 році ця подія відзначається 2 лютого і має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. У Всесвітній день читання вголос здобувачі освіти 1-4 класів Сердюківської початкової школи долучились до Всеукраїнської мережевої бібліотечної акції «Читаємо казки В. О. Сухомлинського» під гаслом “Діти, які читають, стануть дорослими, які думають”.

#Всесвітній_день_читання_вголос

#Читаємо_казки_Василя_Сухомлинського

#Всеукраїнська_мережева_бібліотечна_акція