День Конституції України

28/06/2022

День Конституції в Україні відзначають з 1996 року. Саме 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради затвердили Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи громадян України. З роками наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Нехай гордість за нашу державу яскраво сяє у серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України! Бажаємо нових успіхів у побудові багатої демократичної України. Щиро бажаємо кожному доброго здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Перемога за нами!
Все буде Україна!

Випуск 4 класу

31/05/2022

Сьогодні останній раз у ролі учнів ступили на шкільний поріг Сердюківської початкової школи наші любі четвертокласники.

  🎉✨Дорогі наші випускники! ✨🎊

Сьогодні ви офіційно закінчили 4 клас. З молодшої школи ви виходите готовими до нових досягнень. Для вас це тільки початок навчання, але всі ви показали, що готові далі працювати. Бажаємо вам робити нові і цікаві відкриття, проходити всі перешкоди пліч-о-пліч, підтримувати один одного у старшій школі і бути гідними її учнями. Перемагайте, шукайте себе, досягайте і підкорюйте нові вершини! Міцного здоров’я, щасливих миттєвостей, цікавих знайомств і мирного неба!!! 🇺🇦✨💙💛☺️😉❤️❤️☺️🤗🎊🎉🎉💐💐💐

Останній дзвоник

31/05/2022

Сьогодні у стінах Сердюківської початкової школи пролунав Останній дзвінок, що символізує закінчення успішного навчального року. Цей навчальний рік був непростим. На жаль, у нашій країні тривають військові дії і ми чуємо багато сумних подій. Але ми не могли залишити наших учнів без позитивних і радісних моментів. Тому здобувачі освіти 1-4 класів Сердюківської початкової школи завітали до школи на отримання свідоцтв досягнень, дипломів та грамот.

Щиро вітаємо усіх із закінченням навчання, бажаємо успіхів, нових досягнень, ніколи не зупинятись на досягнутому і тільки вперед до нових відкриттів!!!

МИРНОГО НЕБА УСІМ! 🇺🇦
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 🇺🇦
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! 🇺🇦

P.S. далі буде☺️😉🤞❤️🇺🇦

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

27/05/2022

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності зі здобувачами освіти 1-4 класів Сердюківської початкової школи було проведено виховні бесіди на теми: “Ми учасники дорожнього руху”, “Сигнали світлофора і регулювальника”, “Будь обережним на дорозі”, “Пожежна безпека у побуті. Попередження пожеж у довкіллі”, “Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів”, “Правила поведінки з незнайомими людьми”.
Також обговорили на прикладах, якою має бути ваша поведінка у різних надзвичайних ситуаціях.

Усі заходи, які проходили очно та дистанційно сприяли усвідомленню значення безпеки дітей, допомогли учням, їх батькам узагальнити свої знання про вміння діяти у надзвичайних ситуаціях та про значення безпеки людини.

Будьте обережні! 🇺🇦
Бережіть себе! 🇺🇦
Мирного неба всім! 🇺🇦

Міжнародний день сім’ї

15/05/2022

Вітаємо з Міжнародним днем сім’ї!
Сім’я – найцінніший скарб, який люди можуть мати у житті. Бажаємо, щоб у вашій родині завжди панували любов, вірність, взаєморозуміння і звичайно ж, щастя! Нехай кожна мить, проведена поруч з рідними, приносить вам тільки радість, посмішки, гармонію в душі і гарний настрій! Мирного неба та спокою усім! 🇺🇦💙💛

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02MVwMcDSXjChLcQfNrGDrDtSUArica3vehJdAweaHjAXosWNua21YzfkCqZPeA1g4l&id=100058263870324

Всесвітній день кульбаби

13/05/2022

13 травня відзначають Всесвітній день кульбаби.
Кульбаба – улюблениця малюків. Доки вона жовта, вона яскрава та цікава. А коли перетворюється на пухнасту білу кулю, то це – найкраща дитяча забавка на природі.
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

      А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?
        👇👇👇

🌼 1. Насіння кульбаби можуть подолати сотні кілометрів, перш ніж виростуть у ґрунті.

🌼 2. Можливо, ви здивуєтеся, але діаметр стебла деяких кульбаб може перевищувати 2 см, а висота досягати 70 см.

🌼 3. Цікавий факт, що з коренів деяких видів кульбаб раніше добували каучук, необхідний для виробництва гуми. Сьогодні також розробляються нові технології з видобутку каучуку і соку з кульбаб.

🌼 4. В Італії кульбаби продаються як на ринках, так і в супермаркетах. Італійці використовують їх в якості інгредієнта для різних страв.

🌼 5. З пелюсток кульбаб роблять смачне варення і напої.

🌼 6. Живе кульбаба 2 роки.

🌼 7. Позбутися від кульбаб дуже складно, так як ці рослини можуть швидко розростися навіть при сильному пошкодженні кореня.

🌼 8. Цікавий факт, що з кульбаб можна звіряти годинник. В 6:00 їх бутони розкриваються, а в 15:00 закриваються. Похибка становить всього кілька хвилин.

🌼 10. В листі Кульбаби лікарській містяться залізо, фосфор, калій і кальцій, а також вітаміни A, B, C та E.

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

День Європи в Україні

09/05/2022

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Здобувачі освіти Сердюківської початкової школи долучились до відзначення Дня Європи і намалювали красиві малюнки. Приємного перегляду 😉🤗☺️🇺🇦🇪🇺

#Україна_європейська_країна

#День_Європи

День пам’яті та примирення

08/05/2022

8 травня – День пам’яті та примирення. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам’ять – означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом.

Символом Дня пам’яті є червоний мак і гасло “1939-1945. Ніколи знову”. Червоний мак уособлює кривавий слід від кулі та вважається міжнародним символом пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів.

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами.
Тому в такий день хочеться подякувати усім ветеранам, учасникам бойових дій, трудівникам тилу, усім хто загинув, захищаючи нас у роки Другої світової війни.
Також дякуємо усім захисникам, які захищали і сьогодні продовжують боротися за наш МИР, СПОКІЙ та нашу Україну.

🇺🇦 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 🇺🇦

Усім МИРНОГО НЕБА! 💙💛

ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО! 💙💛

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02WG6METryGa8PbWVzxSxaRP1ezEupDEzgremhxvPYGLbeTBXG9uDBzGLvWRpKssVhl&id=100058263870324

Флешмоб «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників»

23/04/2022

Здобувачі освіти 3-4 класу Сердюківської початкової школи Тернівської сільської ради долучаються до флешмобу на підтримку Збройних Сил України «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників»

В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя.
Щоб гріло сонечко ласкаве,
Щоб Бог усіх оберігав
І ангел ваш охоронитель
З плеча ніколи не злітав.

Мирного усім неба! 🇺🇦

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02fjJyMgRa3PNSf4ucuvS7NLBRjoEoE4sfjdzTPNg7LCq3s7PHud2VH5JVB9ZuwE1Ul&id=100058263870324

Флешмоб «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників»

23/04/2022

Здобувачі освіти 1-2 класу Сердюківської початкової школи Тернівської сільської ради долучаються до флешмобу на підтримку Збройних Сил України «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників» Великдень – це велике свято, коли на порозі стоїть прекрасна Весна і несе нам свої мрії та надії. Цей день є символом перемоги добра над злом, світла над темрявою. День, коли світиться радість в очах, і яскраве сонечко шле свої ласкаві промені на землю. Тож бажаємо усім міцного здоров’я, незламної віри та мирного світлого неба.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0q4fbPXYZQ9j8NVDJxoLxwkA551k8XWDUiFJZ9Ko6DVtpCVDuLXk7hUr5UKD7V5R5l&id=100058263870324