Новорічне свято

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваним Новорічним святом, яке так чекають діти.
Щирі посмішки, позитивні емоції, святковий настрій завітали до здобувачів освіти Сердюківської початкової школи. Школярі позмагалися в естафетах, взяли участь у рухливих іграх, потанцювали, та отримавши подарунки й заряд хорошого настрою, відправилися на зимові канікули.

Наш світ без насильства

Щорічно, з 25 листопада по 10 грудня, в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети — підвищити розуміння та обізнаність про всі форми насильства.

День Хустки

7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки для збереження українських традицій.
Здавна хустка вважалась українським національним аксесуаром, який зберігає в собі старовинні традиції. Хустка є символом прихильності, любові, вірності, прощання, скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Дивовижні, неповторні, з фантастичними квітами та казковими візерунками, делікатними сюжетами та неймовірною кольоровою гамою. Вони усміхаються мальвами.

У День Святого Миколая

День Святого Миколая є святом, яке відзначають у різних країнах світу. Українці особливо шанують його, а діти завжди з нетерпінням очікують на подарунки під подушкою.
Цього дня здобувачі освіти брали участь у квесті, грали у веселі ігри, поринали у творчість та шукали подаруночки.

Слава ЗСУ

Збройні сили є одним із найважливіших атрибутів кожної держави. Це — гордість нації та люди, які заслуговують поваги та вдячності.
Сьогодні Збройні сили України захищають нас на землі, у воді та в повітрі. Тож вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. 💙💛🇺🇦

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0jGBKfy9bsbjzYzLiYLSmRWLDbokp1qgjSkBNumfWGrSrg3TYaB7fMd89BjyRgmh6l&id=100015132671480

День обіймів

Щороку у світі відзначають День обіймів. Це свято припадає на 4 грудня. Хто саме придумав таку дату, достеменно не відомо. Історики кажуть, що швидше за все ініціаторами були студенти у 70-х роках минулого століття.

Обійміть сьогодні один одного! Подаруйте своє тепло близьким та рідним, поділіться своїми обіймами. Нехай всі стануть трішечки ближчими, нехай ніжність та турбота сьогодні об’єднають людей.