Новини

Учні 4 класу разом з наставником Оразмурадовою Л.К. взяли активну участь у конкурсі від UNICEF “Танцюй завзято, щоб вірус прогнати!!!”
Щоб правила швидше запам’ятати, треба їх здорово затанцювати. Учні 4 класу Сердюківської початкової школи приєднуються до Противірусного челенджу #здоровотанцюю і закликають усіх дотримуватись правил під час цієї пандемії COVID-19.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, текст «противрусний челендж #зд рово танцюю O приеднуйся, 3 нами здорово! unicef USAID USAID VEEDO»

За участь у противірусному челенджі #здоровотанцюю від UNISEF Ukraine учні 4 класу Сердюківської початкової школи отримали цікаву, настільну гру «7 планет. Врятуй чистоту», розмальовки, загадки та наклейки. Ми щиро дякуємо за такий подарунок та бажаємо усім міцного здоров’я.
P.S. Також дякуюмо нашим маленьким і талановитим діткам.🎊💕💕😊
Пам’ятайте про правила гігієни під час пандемії COVID-19.😊🙂🤗😉👍👍👍

Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Учні 4 класу освоїли нову техніку образотворчого мистецтва, результати їх старань на фото.

Виконані малюнки найменшими і талановитими першокласниками в техніці відтиску.

Фрагмент творчості від учнів 2 та 3 класів.

02/12/2020

Малеча з радістю зустрічає цю казково гарну пору, коли дивишся із захопленням навколо. Ну ми вже точно готові до справжньої засніженої зими. Маленькі та допитливі позитивчики…

Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства. Безперечно, сьогодні, у цифрову епоху, Інтернет надає дорослим і дітям величезні можливості для розвитку та вдосконалення. І наше завдання – зробити використання цього ресурсу якомога безпечнішим та кориснішим для дітей. Саме з цією метою у Сердюківській початковій школі було проведено : годину спілкування щодо безпечного перебування у цифровому середовищі на тему “Безпечний інтернет”; були виготовлені пам’ятки для дітей та пам’ятки і поради для батьків, як забезпечити безпечну поведінку у мережі Інтернет; було переглянуто мультфільм ” Безпека в Інтернеті”; колективно створено плакат з правилами безпечної поведінки “Безпечний інтернет”. (Усі пам’ятки розміщені на сайті у розділах *Учням та *Батькам).