Новини

Сердюківські спортсмени вийшли на олімпійську лижню❄️⛷️❄️

Здобувачі освіти Сердюківської початкової школи активно провели урок фізичної культури на свіжому повітрі та спробували опанувати лижі ⛷️

Хочемо поділитися з вами цікавими фактами про лижний спорт ❄

⛷ Найстаріші в світі лижі зберігаються в Шведському музеї лиж. Їх вік налічує понад 4 тисяч років.

⛷ Батьківщиною лиж вважається Скандинавія. Там були виявлені наскельні малюнки із зображенням лиж, що датуються Кам’яним століттям.

⛷ Гірські лижі зародилися в кінці 18 століття в Норвегії. Найперші змагання з гірськолижного спуску відносять до 1767 році.

⛷ Завзятим любителем гірських лиж був Артур Конан Дойль. Він неодноразово їздив кататися в Швейцарію, і, по суті, став одним з першовідкривачів зимового спорту в цій країні.

⛷ Найдовші в світі лижі складають 534 метра. На них в Швеції в 2008 році примудрилося проїхатися відразу 1043 лижника!

До речі, саме сьогодні у Китаї розпочались Зимові олімпійські ігри та запалав вогонь ХХІV Зимової олімпіади. Бажаємо спортсменам, що представлятимуть нашу країну, успіхів та перемоги на цій олімпіаді. 🥇🥈🥉🏆🎉

Місяць цифрової грамотності

До Місяця цифрової грамотності на сайті Дія.Цифрова освіта ми переглянули освітній серіал “Основи кібергігієни” та успішно завершили базовий курс.

Кібербезпека – це захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства та держави під час використання кіберпростору. Кібергігієна є важливим елементом кібербезпеки. Вона асоціюється зі знаннями про безпеку в Інтернеті та дотриманням правил поведінки, що стосуються інформаційного простору. Ми живемо в цифрову еру, де все життя наше пов’язане з роботою та інформацією в Інтернеті. Щоб не натрапити на якісь небезпеки та атаки шахраїв у всесвітній мережі, ми озброїлись великим багажем знань.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «запрошен! гості ілона довгань ольга войтович демид майорников дёя цифрова освіта»
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Противірусний челендж

Учні 4 класу разом з наставником Оразмурадовою Л.К. взяли активну участь у конкурсі від UNICEF “Танцюй завзято, щоб вірус прогнати!!!”
Щоб правила швидше запам’ятати, треба їх здорово затанцювати. Учні 4 класу Сердюківської початкової школи приєднуються до Противірусного челенджу #здоровотанцюю і закликають усіх дотримуватись правил під час цієї пандемії COVID-19.

Зображення може містити: одна або кілька осіб, текст «противрусний челендж #зд рово танцюю O приеднуйся, 3 нами здорово! unicef USAID USAID VEEDO»

За участь у противірусному челенджі #здоровотанцюю від UNISEF Ukraine учні 4 класу Сердюківської початкової школи отримали цікаву, настільну гру «7 планет. Врятуй чистоту», розмальовки, загадки та наклейки. Ми щиро дякуємо за такий подарунок та бажаємо усім міцного здоров’я.
P.S. Також дякуюмо нашим маленьким і талановитим діткам.🎊💕💕😊
Пам’ятайте про правила гігієни під час пандемії COVID-19.😊🙂🤗😉👍👍👍

Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.
Немає опису світлини.

Наші уроки мистецтва

Учні 4 класу освоїли нову техніку образотворчого мистецтва, результати їх старань на фото.

Виконані малюнки найменшими і талановитими першокласниками в техніці відтиску.

Фрагмент творчості від учнів 2 та 3 класів.

02/12/2020

Зимові розваги

Малеча з радістю зустрічає цю казково гарну пору, коли дивишся із захопленням навколо. Ну ми вже точно готові до справжньої засніженої зими. Маленькі та допитливі позитивчики…

Безпечний інтернет

Міністерство освіти і науки України надзвичайно стурбоване трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається. Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для Міністерства. Безперечно, сьогодні, у цифрову епоху, Інтернет надає дорослим і дітям величезні можливості для розвитку та вдосконалення. І наше завдання – зробити використання цього ресурсу якомога безпечнішим та кориснішим для дітей. Саме з цією метою у Сердюківській початковій школі було проведено : годину спілкування щодо безпечного перебування у цифровому середовищі на тему “Безпечний інтернет”; були виготовлені пам’ятки для дітей та пам’ятки і поради для батьків, як забезпечити безпечну поведінку у мережі Інтернет; було переглянуто мультфільм ” Безпека в Інтернеті”; колективно створено плакат з правилами безпечної поведінки “Безпечний інтернет”. (Усі пам’ятки розміщені на сайті у розділах *Учням та *Батькам).