Матеріально-технічне забезпечення

Приміщення школи збудоване в 1965 році.

У школі функціонує 5 навчальних кабінетів. До послуг учнів актовий та спортивний зал, бібліотека.               

 У школі створена локальна мережа INTERNET, є доступ до WI-FI,  існує власний WEB-сайт.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 20 місць. Харчування школярів безкоштовне. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням    у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 комфоркова – 1 шт., шафа жарочна – 1 шт., м’ясорубка електрична – 1 шт., холодильне обладнання – 1 од.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. Є в наявності проектор та інтерактивна дошка. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 2 учнів 1-4 класів. Вчитель володіє методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків.

У школі навчається 12 учнів.

Освітній процес забезпечує 2 вчителі, з них :

1– педагогічне звання «старший учитель».

Для задоволення освітніх запитів учнів в школі функціонує 2 гуртки, а саме: фізкультурно-спортивний та художньо-естетичний.

Педагогічний колектив закладу бере участь у  науково-педагогічних заходах, семінарах. Працює над методичною проблемою: «Оптимальне поєднання традиційних та інтерактивних технологій навчання, їх вплив на підвищення результативності освітнього процесу на конкретного учня».

Учні закладу беруть активну участь у шкільних, районних заходах.

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина    та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні,  але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

На 1 вересня 2023 року створено 1клас-комплект (1-2класи).

Загальна площа всіх приміщень 1076 м², 42 дерев, 4 клумби, 1 спортивна площадка, фруктовий сад.

За останні роки здійснено ремонт опалювальної системи, замінено вікна на енергозберігаючі, покращено освітній дизайн, придбано меблі, наочний матеріал.

Проблеми закладу:

1. Демографічна ситуація, зменшення кількості учнів.