Про школу

Сердюківська початкова школа

Тернівської сільської ради

Смілянського району Черкаської області

Адреса:вул. Дмитра Лопатка, 50, с. Сердюківка
  
Телефон:0979525475
  
Email:viktoriasvatko1987@ukr.net
  
Директор:Сватко Вікторія Іванівна
  

Приміщення школи збудоване в 1965 році.

У школі функціонує 5 навчальних кабінетів. До послуг учнів актовий та спортивний зал, бібліотека.               

 У школі створена локальна мережа INTERNET, є доступ до WI-FI,  існує власний WEB-сайт.

У школі працює харчоблок із обідньою залою на 20 місць. Харчування школярів безкоштовне. Всіма видами харчування охоплено 100% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням    у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 комфоркова – 1 шт., шафа жарочна – 1 шт., м’ясорубка електрична – 1 шт., холодильне обладнання – 1 од., потребує ремонту підлога, необхідно оновити  меблі та замінити вхідні двері.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. Є в наявності проектор та інтерактивна дошка. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 3 учнів 2-4 класів. Вчитель володіє методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків.

У школі навчається 16 учнів.

Освітній процес забезпечує 4 вчителів (1 вчитель-сумісник), з них :

1– педагогічне звання «старший учитель».

Для задоволення освітніх запитів учнів в школі функціонує 2 гуртки, а саме: фізкультурно-спортивний та художньо-естетичний.

Педагогічний колектив закладу бере участь у  науково-педагогічних заходах, семінарах. Працює над методичною проблемою: «Оптимальне поєднання традиційних та інтерактивних технологій навчання, їх вплив на підвищення результативності освітнього процесу на конкретного учня».

Учні закладу беруть активну участь у шкільних, районних заходах.

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня як громадянина    та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні,  але й у суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах.

На 1 вересня 2020 року створені умови для навчання в перших класах згідно з вимогами Нової української школи, створено 1клас-комплект (2-3класи).

Загальна площа всіх приміщень 1076 м², 42 дерев, 4 клумби, 1 спортивна площадка, фруктовий сад.

За останні роки здійснено ремонт опалювальної системи, замінено вікна на енергозберігаючі, залишилось 6, покращено освітній дизайн, придбано меблі, наочний матеріал. Потребують реконструкцій спортивна зала, центральний вихід, доріжка до їдальні.

Проблеми закладу:

1. Демографічна ситуація, зменшення кількості учнів;

2. Недостатнє фінансування.

Територія Сердюківської початкової школи

Навчальні кабінети

Коридорні приміщення

Їдальня